schéma
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Tom
17. prosinec 2012
Ahojte všichni.Nemáte někdo schéma el.zapojení motorku stíračů ze 120 nebo s favorita na erkoví výpínač? Mám oba motorky a nevím jak je el zapojit.Mechanicky to zvládnu.Dík za pomoc
Líbí se
Link
Odpovědět
17. prosinec 2012