Čeřínek
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
24. únor 2013
Objednáno...
Líbí se
Link
Odpovědět
wlad
23. únor 2013
Mně taky prosím jeden kousek černého. 🙂 Děkuji
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
22. únor 2013
Čas je cca do neděle do 20h.
Líbí se
Link
Odpovědět
Pů
21. únor 2013
Prosím o 1 sprej díky Honza
Líbí se
Link
Odpovědět
Erkomartin
21. únor 2013
Ahoj, tak isto by som mal záujem o 2 spreje. Dík.
Líbí se
Link
Odpovědět
Myschak
20. únor 2013
psal jsem i do zpráv, vezmi mě prosím 2 ty spreje. Díky
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
20. únor 2013
Udělal jsem objednávací hurá akci a sehnal spraye VHT wrinkle, nicméně přesně ve chvíli, kdy jsem měl objednáno, se ozvali další, že by také rádi.
Jde o vypalovací barvu ve spreji, která po vypálení tvoří čeřínkový relief jako jsme zvyklí z erkové palubky atp.
Jeden spray vyjde na 400Kč, sám jsem s ním nastříkal půl palubky, středový panel a ventilové víko a možná ještě třetina ho je...
Tady jsou nějaké ukázky:
http://skoda110r.eu/110r/unor1320002.jpg
http://skoda110r.eu/110r/leden1340002.jpg
http://skoda110r.eu/1150rr/unor130002.jpg
Měl by ještě někdo další zájem, nebo to můžu s klidným svědomím objednat?
Líbí se
Link
Odpovědět
24. únor 2013