www.motortechna.cz - na tehle akci bylo dilu na dnepry vzdy dost
Jeden můj kamarád chystá expedici do Litvy za účelem nákupu motocyklů Dněpr 😉
na www.i-veteran.cz toho taky bývá docela dost. Sem tam i na aukru.





Na Dněpr se vyrábí pouze ND, má to ten samý člověk co má pod palcem dovoz motocyklů Ural.
V Chotusicích toho na Dněpry bývá dost, občas i za slušný ceny. Nejbližší je 1.6. -


http://www.iveterani.cz/index.php/kalendar/6-chotusice
co se týká Ural/Dnepr tak doporucuji spíše poláky naež UA...
Tak je to ředitel firmy, která mě živí, tak nemohu 🙂 Ale tak on hlavně soudí, že to máme na ukrajinu blíž a nemáme Euro, takže to bude za hubičku. Díky za odkazy, prozkoumám.
no, muzes samozrejme zkusit inzerci nebo klub ural / dnepr:





http://uralforum.cz/





no a nebo samozrejme oficialniho dovozce:


http://www.dnepr.cz/





kdysi jsem o teto motorce take uvazoval, ale vzhledem k jeji vaze a poruchovosti... no, radsi ne. dekuji.





ale pokud ma ten Tvuj znamy pohled na vychodni Evropu, ze jsme "jeden stat", tak bych ho poslal vis kam...





Stanley
Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Nikoho jiného z auto-moto prostředí neznám, tak zkusím zde. Můj známý z Belgie si staví motorku Dněpr MT-16. A chybějí mu nějaké díly do motoru, případně celý motor. On nás, východní evropu, bere jako jeden stát a proto si myslí, že se tu vše na tyto stroje dá sehnat. Nedokázali byste mě někdo nasměrovat? Moc děkuji.