130 RS-Monte carlo 1977
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
RST
18. duben 2013
Přidám to sem, tak trochu to s tím snad i souvisí:
Konečně se škodovka začíná chlubit i érou, kdy bylo vše vzadu:
http://www.skoda-auto.cz/news/2013-04-15-veterani-skoda-na-techno-classica
Líbí se
Link
Odpovědět
Tátomechanük
25. březen 2013
Možná jste to již mnozí viděli, ale :
Zvláštné pozornost věnujte minutám : 2,19 4,40 5,58 7,41 8,50 9,26 10,04
a ve 10,09 je kukuč Vaška Blahny v okénku RSa
http://www.youtube.com/watch?v=Qad8Yu19VWc&fb_action_ids=10151518193674511%2C10151513437129511&fb_action_types=yt-fb-app%3Aupload&fb_source=other_multiline&action_object_map={%2210151518193674511%22%3A228231060653119%2C%2210151513437129511%22%3A149112921924745}&action_type_map={%2210151518193674511%22%3A%22yt-fb-app%3Aupload%22%2C%2210151513437129511%22%3A%22yt-fb-app%3Aupload%22}&action_ref_map=[]
Líbí se
Link
Odpovědět
18. duben 2013