Jak ochránit, uschovat chrom.nárazníky?

Zalít do vosku 🙂 nebo použít KONZERVAČNÍ oleje. Běžný olej se časem okyseluje a mohl by součást napadat.
Na ty na autě používám rezistin ML, předpokládám že na ty nenamontované bude fungovat stejně.
Skús konkor,a potravinársku foliu.
Jsou i speciální vazelíny, ale osvedčila se A00 - silná vrstva, nevysychá a odpuzuje vodu. Zabalit do papíru.


Nejhorší je kondenzace ze změny teplot - takhle jsem si zpuchýřoval sadu nových nárazníků na Feldu ....
Mě šlo spíš o to čím je to lepší "naolejovat" 😉 Bohužel půdu nemám, bydlim v bytovce a sklep je pěkně suchej a větranej, takže mi nic jinýho nezbejvá, buď sklep nebo garáž 😉
Vrstva olejovýho filmu, zabalit do voskovýho papíru a na půdu, ne do sklepa...
Čau kluci,


hledal jsem, ale nenašel jsem zde nic o uchování chromovaných nárazníků. Možná blbě hledám, tak snad neotvírám už zodpovězené téma 🙁


Proto bych se chtěl zeptat co by jste doporučili jak uchovat a čím nejlépe zakonzervovat chromované nárazníky, které nejsou na autě 😉?


Mam pár kousků navíc, které chci zakonzervovat a uklidit je do sklepa nebo do garáže 🙂


Napadnula mě např. vazelína nebo olej na řetězi, protože dobře jsou tužší a mají dobrou přilnavost a pak je třeba takto namazané zabalit buď do potravinářské fólie nebo do novin 😉


Je to dobrý nápad 😉?


Pokud máte lepší nápad budu za něj rád 🙂