Jako každý rok i letos se na Liberecku koná akce AlfaVaria Oldies.





Ze zkušenosti jde o klasickou AOS plnou netradičních prvků a záludných soutěží. Startovné je příjemných 250Kč za přes 100km dlouhou soutěž. Nepřidá se k naší posádce ještě někdo?





Blízkým přátelům můžu zařídit nocleh.





http://www.alfavaria.cz/userdata/articles/25/pozvanka_oldies_2013.pdf





A propozice s přihláškou:


http://podjestedsky.klub.sweb.cz/pripravujeme.htm





Přihlášku lze podat do 16.6!