ochranný nátěr
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
petr
27. červen 2013
prubnul jsem to presto, tak to snad nějakej pátek vydrží. díky za tip.
Líbí se
Link
Odpovědět
cuker
22. červen 2013
Používal som Body,ale to zliezlo samé,tak teraz tlumexplast.
Líbí se
Link
Odpovědět
Eminem
22. červen 2013
Já to mám už 40 let podlaminované a ještě přetřené Tlumexem. Navíc záhyby na obvodu blatníku mám vytmelené, aby se tam nedržela špína.
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
21. červen 2013
Spodek, podběhy a vnitřky blatníků natírám Bitumenovým nátěrem, nejčastěji od firmy Presto.
Líbí se
Link
Odpovědět
petr
21. červen 2013
zdravim, co byste mi doporučili natřít na vnitřní stranu blatníků? zatim jsou jen v nějaký šedý základovce z výroby. rád bych, aby to nějakej čas vydrželo. díkes
Líbí se
Link
Odpovědět
27. červen 2013