prubnul jsem to presto, tak to snad nějakej pátek vydrží. díky za tip.
Používal som Body,ale to zliezlo samé,tak teraz tlumexplast.
Já to mám už 40 let podlaminované a ještě přetřené Tlumexem. Navíc záhyby na obvodu blatníku mám vytmelené, aby se tam nedržela špína.
Spodek, podběhy a vnitřky blatníků natírám Bitumenovým nátěrem, nejčastěji od firmy Presto.
zdravim, co byste mi doporučili natřít na vnitřní stranu blatníků? zatim jsou jen v nějaký šedý základovce z výroby. rád bych, aby to nějakej čas vydrželo. díkes