Panove dekuji za radu !
Tak tak, menší přesah bych nepokoušel, to je o průser
Hansi, menší než 0,10 bych nedoporučoval v žádném případě, to by už těsnění pod hlavou nemuselo pobrat
Radku dekuji a nejmensi presah ?
Podle Bati, max. když to nejde přiměřeně srovnat podložkama, tak do 0,2.
Noo,mam otazku pro motorare. Bata udava pri vrtani 72 presah vlozky




(valce)0,10-0,15,jaka je Vase zkusenost,jaky delate presah ?