Slůně jako svatební povoz ;)

Veliká gratulace k sňatku Zuzce a Lucce k povedené fotografii 🙂
😀DDD gratulace Zuzko, kupu deti a hodneho manzela vic prat nebudu 😉!


Fotka jak na reklamni prospekt AZNP 🙂jen vuz Skoda vas doveze k vasem stesti!!!!
Zuzce blahopřejeme...





Teď už jenom "první dovolená v Jugoslávii..." však to dál znáte 🙂
Slůně, já a můj nejlepší mitfára (ikdyž ne vždy to výsledkově odpovídá 🙂 ) ... Aneb jak jsme 29.6.2013 vezli nevěstu ... Perfektní průjezd životem bez defektu, Zuzko ... a omlouvám se, musela jsem Tě prásknout 🙂 Bylo nám ctí, Tě k tomu oltáři přivézt! Luciš