Zachování původních SPZ

Vítek: njn, je to ranec, ale minimálně u 120L bych o tom klidně přemýšlel... tam to pro mě má hodnotu velkou.
Noo,tak jsem prosel vsechny fotky a fakt moc peknej "vylet" 😉
Tak auto přepsané a staré SPZ jsem si nechal 🙂





Dragone, za chvíli to bude možné už se čeká na podpis prezidena. Bude to za pouhých 10 000Kč, no nekup to
Noo,v nemecku je to tak ze jak se auto proda a znovu prihlasuje na noveho majitele,tak dostanes nove SPZ. Jina moznost neni.Za priplatek 10 Euro SPZ na prani,ale jen to co je v registru volne.Dalsi moznost je reservace s moznosti prodlouzeni vzdy po 6 mesicich.
V SR to už prebehlo,ak si nedal vymeniť staré špz za nové eč tak auto jednoducho zrušili.
Já si myslím, že naše SPZ přežijí celou EU 😀
Za žádnou cenu jim značky nedávat! Nechat původní... já takhle prohloupil u GLSky, kila a i MBčka, měl jsem jim říct že jsem je ztratil... no snad až budou značky na přání tak si nechám ty původní znova udělat a modrého pruhu se zbavím vhodnou přelepkou 🙂
Paní moc mluví, na úřadě mají a ještě dlouho budou mít hlavu zamotanou z fungování vlastního registru, na tohle nebude čas ani peníze...nelámal bych si s tím hlavu a nechal si původní.
Vsechno je mozne ... ale podle me ten poplatek nebude nijak vysoky, radove max do peti stovek a buh vi kdy bude ... protoze i nove RZ vydane pred vstupem do EU, ale stejneho formatu, ten modry pruh nemaji ... takze lide budou muset menit a dle meho nazoru to bude bez poplatku ... proste tak jako ted musis vymenit ridicaky, ikdyz plati , protoze se zmenila a rozsirila bezpecnostni ochrana udaju na nich a ikdyz menis pred koncem platnosti neplatis, stejne to bude dle me tady ... takze pokud si muzes nechat stare, nechej si je ... pokud ne, pokus se treba zeptat jestli nemaji na sklade rok vyroby tveho vozu ... tak to mam ja a ikdyz je to nova RZ, tomu autu to slusi 🙂
Omlouvám se, že to zde zaplnuji blbostmi,ale potřebuji se zeptrat. Dnes jsem se byl ptát na přepis stovky, kterou na sebe budu zítra přihlašovat. Na dotaz zda mi paní nechá původni SPZ se mi dostalo odpovědi, že ano,ale nicměně prý nedoporučuje. V budoucnu by mělo dojít k nařízení, že nové SPZ(s modrým pruhem) budou povinnné a za jejich následnou výměnu bych mohl platit. Ale nové Spz se mi na stovce nelíbí, stačí, že je musím mít na erku. Myslíte, že se opravdu takové nařízení chystá.