brok vs. škoda 110
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Pů
15. prosinec 2013
Tak ten brok je boží. 🙂
Autoškola je známá, ale taky výborná 😉.
Líbí se
Link
Odpovědět
Vitek
14. prosinec 2013
a tady je stovečka v autoškole
http://www.youtube.com/watch?v=XFA0sguZF7c
Líbí se
Link
Odpovědět
Vitek
14. prosinec 2013
Pemětníci asi znají,ale já to viděl dnes poprvé.
http://www.youtube.com/watch?v=ywmS8sTnrak
Líbí se
Link
Odpovědět
15. prosinec 2013