ŠKODA FAVORIT - přednáška v muzeu

24.4. další přednáška, tentokrát na téma počátky autobusové dopravy, samozřejmě se vztahem ke značce škoda a LaK.
Doplním za Lucinku, 6.3. další přednáška na téma Škoda 1202.


Celý program akcí včetně přednášek:


http://museum.skoda-auto.cz/zakladni-informace/pages/aktualne.aspx
Ahojky,

ne, urcite nebudu ... ale budete-li tam, pozdravujte 😉
Lucinka: A budeš tam přítomna?
už si znamenám do kalendáře
Ahojky, vím, že je to off topic, ale třeba někoho zaujme 🙂

Dobrý den, dovolujeme si pozvat všechny fandy značky a Favoritů zvláště na zajímavý program, který se chystá na oslavu výročí 30ti let od zahájení výroby ve ŠKODA Muzeu. Krom výstavy na téma ŠKODY Favorit se můžete těšit na dvě besedy.

První již 26. 9. 2017 od 17:30 "ŠKODA FAVORIT - 30 LET LEGENDY". Moderovanou besedu povede vedoucí archivu Lukáš Nachtmann a mezi hosty nebudou chybět tehdejší konstruktéři Petr Hrdlička, Jan Nepomucký, Jaroslav Mansfeld, Stanislav Cinkl, František Kozelek, Jiří Kotek a další. Své zástupce bude mít i tehdejší vedení Motokovu - A. Barčáka nebo italská firma Autogerma společně s panem Šimkem, který tehdejší kontakt s Itálií zajišťoval. Hostů bude ještě mnohem víc a o zajímavostí a historky nejen z vývoje určitě nebude nouze.

Další beseda, tentokráte na téma "ŠKODA FAVORIT - MOTORSPORT" bude k vidění na stejném místě i ve stejném čase o 14 dní později, tedy 10. 10. 2017 od 17:30. Tehdejší vedoucí oddělení Motorsportu Pavel Janeba, společně se svými hosty, zavzpomínají na vývoj soutěžního Favoritu a jeho vítězství v poháru FIA.

Tak neváhejte a doražte do ŠKODA Muzea. Těšíme se na Vás!


PS: pokud máte komu, sdílejte tuto zprávu i dalším fandům. Děkujeme!