pozdrav všem starým strukturám

No já nějak plánuju v sobotu se v Poděbradech a okolí ukázat, za tím účelem jsem i včera doburácel domů eRko.
Ahoj lupínci, pokud byste se někde měli tendence setkávat, rád se na vás přijedu podívat. Lehce si pohrávám s myšlenkou otočit se tento víkend u Cajmana v Poděbradech. Ovšem okřídlenou slepici jsem definitivně pověsil na hřebík, tak leda Švédskou cihlou.
Taky jsem nějak zarostl v čase. Jediné co mi zůstalo, že jezdím na Kokořín a vzpomínám na jarní srazy, jinak auta stojí a nejezdí. 🙁
K pozdravům se také přidávám. 😉
Také Vás zdravím, struktury 🙂
instantní jednotka hmotnosti 😀 to mi dalo vážně zabrat
No, my začínáme sezónu v Kopřivnici v květnu, tak pokud chcete, můžeme se potkat tam 🙂 Lucinka to má blízko...

A Radku, nemluv🙂 a konej🙂 Víš na kolika srazech jsem čekal, že tě potkám?🙂
Zdar struktury, třeba se po pár letech odboček do slepých vývojových větví typu ksichtokniha, instantní jednotka hmotnosti apod. zase postupně všichni vrátí ke starým dobrým webovým stránkám se svým vlastním obličejem a vážností.
Doufám, že se někde potkáme naživo, chtěl bych se letos zase po čase jiných projektů trochu víc věnovat i eRku a dění okolo.
Ahoj Luci a pailote, díky za návštěvu a pozdravy ! Jednou za rok to asi stačí, ono se to tu ani rychleji netočí 😉
Zdravím, také sem koukal a nestačil se divit.
Po mnoha měsících mě napadlo mrknout jak to vypadá na našich domovských stránkách a spadla mi brada ... JINAK! Když jsem zjistila, že tomu je už rok, co se to tu změnilo, hanba mě liskla ... tož tak, staří i noví či neznámí kamarádi, pacienti a škoda nadšenci, jen Vás moc zdravím a věřím, že se zase někde a brzy potkáme ... Pozdrav posílá i Slůně 🙂