9. květen 2005

Volant - párty

Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 8030×, Komentářů: 30, Líbí se Autor: Petr
Jak si hrají dospělí

Protože Ježíšek není žádný trouba a dobře ví, že každý správný škodovák je duchem stále za volantem svého mazlíka i když ten právě stojí v garáži, tak několika z nás nadělil loňské Vánoce pod stromeček volant k PC s pedály. A protože není ani žádný troškař a ví, co je třeba pro ten správný prožitek z virtuálního řízení auta, sáhl po pořádných kouscích od Logitechu. Štastné pohledy pod vánočním stromečkem měli Džon, Petkar, Radek RST a Vláďa.

Jelikož za pár dní, kdy počáteční euforie vyprchala a zjistili, že řídit např. Lancii Stratos je sice zábavné a adrenalinové, ale jen proti soupeřům nadefinovaným programem hry, začali uvažovat nad možností utkat se ve virtuálním světě automobilového zápolení s někým skutečnějším. A tak slovo dalo slovo a naplánovala se akce u RST a jeho manželky Hanky. Bylo stanoveno, že proběhne v lednu tohoto roku. Jak bylo dohodnuto, tak se také stalo. Petkar obstaral potřebné zařízení pro pospojování počítačů, které dodali RST, Petkar a Vláďa, Hanka zajistila nezbytné občerstvení pro jízdou vysílené závodníky a na akci se sešli kromě hostitelů Schwejk, Džon, Vláďa s Lenkou, Petkar s Evou, moje maličkost a z daleké Plzně dorazil Stanley s Ivonou.

Po menších technických problémech s propojením PC, nastavením těch správných parametrů volantů a instalací her bylo nakonec vše zvládnuto a užili jsme si prima večer plný napínavých soubojů na tratích RZ her Rally Extreme Championship a Rally Trophy. Občas došlo i na vyložené blbnutí :-) jízda v protisměru, vytlačování soupeřů z trati... Byl vyhlášen i lady cup. Ke slovu přišla i Davesova speciální verze Rally Trophy se škodovkami. Musím podotknout, že řídit "nadupanou" Š 100, byť jen na monitoru PC je neskutečný zážitek :-))

Abyste se mohli pokochat soustředěnými výrazy a napětím ve tvářích závodníků, je zde pár fotografií zachycujících atmosféru tohoto báječného večera, za který je třeba poděkovat hostitelům i majitelům potřebných zařízení, díky nimž jsme se my ostatní mohli tak skvěle pobavit.

30.06.2006

.

Pro velký úspěch nultého ročníku jsme akci z kraje letošního roku zopakovali a zároveň spojili s předáním dárku pro našeho kamaráda Schwejka, který pro nás staví ty neskutečně našlapané motory a vůbec se neskutečnou měrou podílí na dění mezi eRkaři. Jako malou odměnu za to vše obdržel volant k PC Logitech Momo, který již někteří účastníci této skvělé akce vlastní a věděli jsme, že Schwejk v koutku mozku po něm velice touží. Volant párty byla z mého pohledu opět velice vydařená a díky skvělému zázemí u Hanky a Radka Svěcených to opět bylo bez chyby a všichni jsme se skvěle pobavili, za což jim děkuji. Bohužel z této akce nemám žádné fotky. Jen video. Takže jestli někdo fotil, prosím o zaslání. Rád to sem doplním.


Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 8030×, Komentářů: 30, Líbí se Autor: Petr
Ahojte, teraz sa už nepodpisujem ako eRman, lebo jeden eRman už existuje, ale sa budem podpisovať ako Ferdo mravec. Skrátka ten eRman, čo písal články v slovenčine, tak to som ja. Ak by ste videli články od eRmana ale v češtine, tak to ja určite nebudem. Premenoval som sa z dôvodu menšieho nedorozumenia, ba až pomýlenia druhých. A teraz k Volant párty. Je to naozaj parádna hra. Mám doma tú Davesovú verziu so škodovkami a je skutočne super. Na tej eRke v hre sa mi jazdí naozaj parádne.
No, tak už som sa stal šťastným majiteľom hry Rally Trophy. S tými škodovkami je to SUPER. Zahral som sa z eRkou, 100-vkou a 1000-kou. Ale už jazdím asi 2 hodiny iba na eRke.
To Duronko: Súhlasím s tebou že škoda, že u nás nič také neni. Tiež si to myslím. Lenže v Česku to majú pomaly za národný šport, pretože v Česku sú aj zrazy eRiek (Klatovy a podobne) a na Slovensku som o zraze ani nepočul že by mal byť. Keď si to vezmeš, tak aj na tejto stránke je viac eRiek z Česka ako zo Slovenska.
Aj ja budem za chvíľu šťastným majiteľom hry Rally Trophy. Konečne si vychutnám pocit osobne(aj keď virtuálne) šoférovať na trati škodovky🙂
Jestli někdo chcete hru RallyeTrophy rád ji pošlu.Jen stačí dát vědět
Jestli někdo chcete hru RallyeTrophy rád ji pošlu.Jen stačí dát vědět
Super párty 🙂))

Kdo máte original hru, stahnete si auta na http://skoda.datriware.com - celé CD se dalo sehnat na sraze v Klatovech před rokem, ale mohu jej zaslat. Oproti autům je tam ještě upravené menu.
Inak aj ja by som mal zaujem o tu Davesovu specialnu veziu Rally Trophy so Skodovkami. AK by sa ju nejak dalo niekde ziskat, podla moznosti tak aby som koli tomu nemusel cestovat tak by ma to celkom potesilo. Prosim namailujte mi niekto od koho kde ako a za co sa to da ziskat. Dik. Inak fakt dobra akcia, skoda ze u nas nic take neni.
Viem že je to tak trochu blbé, ale nemohli by ste mi dakto poslať poštou(adresu mu pošlem mailom) napálené CD hry Rally Trophy zadarmo? Ja ho nikdie nemôžem zohnať.PROSÍM.
Mimochcodem, když ho Eva (moje lepší já, jinak taky paní Petkarová🙂) táhla před vánoci domů v krabici, říkala, že se za ní nikdy neotáčelo tolik chlapů🙂)

A že je docela hezká (musím se/jí pochválit🙂)
Pěkná akcička, na takovou se vyplatí zajet 😉
Fňuk, cu taky tenhle folantík, mám jen levnějšího brášku Fromula Force🙁 Ale na vyřádění v Richard Burns Rally nebo GTR FIA to naprosto vyhovuje 🙂
Jo, a pak se to tvoje luxusní, posléze cestovní a dnes již \"závoďáček\" 🙂) eRko má blížit ke zdárnému konci, když místo toho abys zalezl do garáže a vytvářel hodnoty, si hraješ jak malej kluk s volantem..... 🙂)))
To byla první a mezitím už byly dvě další🙂 A vzhledem k tomu, že budu mít manželku na víkend pryč, asi od volantu nevstanu🙂))
Pánové krásná seance!!!!🙂
No páni kolegové, jestli nedám letos GD na značky, příjdu si k Vám alespoň virtuálně zalítat...
Ale souhlas. Rozliseni fakt na nic... Takze TO ALL: Mate smulu 😋
PETR: no ne, jen ze je fakt uplne genialni 🙂))))))

Je tam videt to \"zapaleni\" pro vec 😉
Stanley: Tu geniální fotku z mobilu s tím pekelným rozlišením sice někde mám, ale to snad............... no.... 🙂))))
PETR: Ale mas 🙂))))))))

...UPS, uz jsem zticha... 😉

Krasnej clanek! 🙂 ...alespon je videt, jaky jsme to pacienti... Kdyby mi nekdo drive rekl, hele, prijed si zahrat na pisidle, mas to jen nejakych 200 km cesty... HA HA HA... 🙂
Aha, tak svoji fotku přímo z akce nemám, ale mám video. Jenže má 13 mega... Jinak těch videí mám víc...
To Petr:

No vidím tě jenom na jedné fotce s rukama v klíně ( tam jsi snad táááááhlo řízení neměl... 😀 )

Měl jsem namysli nějaká akční záběr jak řežeš zatáčku 😉
ups..
To Petr:

No vidím tě jenom na jedné fotce s rukama v klíně ( tam jsi snad táááááhlo řízení neměl... 😀 )

Měl jsem namysli nějaký akční záběr jak řežeš zatáčku 😉
To Petr:

No vidím tě jenom na jedné fotce s rukama v klíně ( tam jsi snad táááááhlo řízení neměl... 😀 )

Měl jsem namysli nějaká akční záběr jak řežeš zatáčku 😉
na srandičky to vás užije...ale že by jste šli tuzit to vás ani nenapadne a před srazem jsete se všichni mohli strhat 😀
Chrobáku, koukáš špatně.... 🙂
Koukam koukam po fotkách a nikde nevidím autora článku v akci..., že by cenzzůra??? 🙂)

Určitě to bylo super....
Jo, Ježíšek skutečně není trouba aměl dobrého poradce. Už se teším, jak tento víkend nebude Eva doma, opět nevytáhnu paty... 🙂)