7. prosinec 2008

ŠKODA kalendář 2009

Rubrika: Hry a nápady, Přečteno: 8993×, Komentářů: 15, Líbí se Autor: Daves
A2 kalendář vozů Škoda pro rok 2009

Kalendář vozů ŠKODA pro rok 2009 formátu A2

Letos jsem poprvé, za dobu vzniku kalendářů s vozy Škoda, stál za objektivem. Na druhém konci byla vždy dívka Škodateamu s jedním nádherným autem. Jak a zda vůbec se nám naše snažení povedlo, se můžete podívat na následujících fotografiích.

Tento kalendář si můžete i zakoupit, k dostání je za 190Kč v rozměru A2, tedy 64x45cm na adrese:

http://web.skodateam.cz/index2.php?=1&kid=38&i=515&idz=625


Rubrika: Hry a nápady, Přečteno: 8993×, Komentářů: 15, Líbí se Autor: Daves
No tak vidíš čéče. Osobně si myslim, že by bylo přínosné oprostit se od faktu, že se fotí třináctkrát auto s miss Šumava a pokusit se vytvořit jakýsi příběh, jakousi melodii, která má předehru, story a vyústění. Tvé pojetí se zdá být nadějné v tom, že třeba někdy sáhnete i po detailu a ne jen po zaznamenávání celku. Fotka s užovkou už něco naznačuje. Asi nejlepší, co utkví v hlavě, je ta s dvoubarevnou oktávkou, záplavou slunce a zlatavým lánem, ta má milou atmošku a pak ta s šampíčkem, že tam je ten akční prvek a i po tmě je světelně zvládnutá. I ta holčina je, zdá se, milé kooperativní stvoření. Kdyby ses tomu chtěl věnovat nadále, popřemýšlel bych, jestli by produkci neměla pospojovat nějaká jednotící stylizace, jakoby idea, než jakoby na každej terč brát jinou pušku, ale zas máte tu jednotící dívčinu a Šumavu kolem, třeba stačí pracovat jen s tím. Ber má slova s rezervou, jen tak nahlas přemýtám 😉
LL, děkuji, letos jsem fotil prvně a budu se snažit, aby příští ročník vyšel zasel o něco lépe. Chybami se člověk učí a určitě jsem si pár postřehů odnesl. Celý kalendář se fotí za neskutečného fofru, těžko si to lze představit. Drtivá většina podkladů vznikne během jednoho víkendu. Auta jsou na různých místech, takže to není žádná sranda.
Ahoj Davide,


dnes sem díky kolegovi Jirkovi konečně mohl reálně shlédnout Váš kalendář a myslim, že dobrý. Obsahově jsem si udělal názor už na webu tak jako že o něco lepší než ten první a o dost lepší, než ten druhej. Dokud jsem ho neměl v ruce, nevěděl jsem ani to, že to fotíš Ty, což sem se jako pouhý čtenář webu nikdy neměl šanci dozvědět. Formát A2 je luxusní, slečna libě tvarovaná, poctivý přístup k výpravě, takže zkrátka po loňském ideovém či kvalitativním zakolísání jste si u mne zas polepšili. Takže jen dál a houšť!

Zdraví Láďa
Kalendář je možné objednat téměř kamkoli. Posílalo se do už i do Německa a Rakouska. Váží 700g plus něco na obal. Na Slovensko 240Kč poštovné. Platit lze kartou nebo dobírkou. Ale obávám se, že pod strom už to nestihne přijít. Tuzemci mají v tomhle výhodu.
bude možné sa dostať ku kalendáru na Slovensku?
Zmatek nad zmatek, naštěstí na poslední straně je vše přehledně napsáno.
Kurňa myslel jsem červenec a srpen (byť ani ty to tak úplně nesplňujou- znám oba) a prosinec je tedy úplně odjinud, ok😉
Jenik: myslel jsem červenec a srpen, nicméně ani červen a červenec není 😉
Jeník: červen, červenec ani prosinec není ze stejné stáje, pokud myslíš majitele.
Páni... zelený Rapid dokazuje, že kola fakt dělaj auto...
Znám červenec a srpen nejni náhodou prosinec ze stejné stáje?
Dejv: naděl, ale POZOR !!! Letos to chce opravdu hodně místa 😉
pekny, zebych si ho letos zas nadelil pod stromek?
Diskriminace určitě ne. Je to hlas lidu. A hlas lidu zvolil blonďatou Adrianu.
Diskriminace brunetek? Fuj!