24. prosinec 2008

Zlatý Pacoš www.skoda110r.cz roku 2008

Rubrika: Zlatý Pacoš, Přečteno: 12918×, Komentářů: 37, Líbí se Autor: Lucinka
3. ofiko ročník je tadýýýýý

12.6.2009 - z Třebechovic se hlásí MichalK

Na cestách po vlastech českých se u mě společně se ženou Zuskou zastavil Martin z Košic, vyměnili jsme si pár dílů a korunky za eura a při té příležitost jsem Martinovi předal cenu Zlatého pacoše.

Dějství třetí a poslední - 25.3.2009

Výsledky jsou tady!!!

FOTEČKY S CENAMI I Z VYHLÁŠENÍ BUDOU POZDĚJI :o)

Vážení a milí, rok se s rokem sešel a přesně na chlup ve stejném termínu jako loni jsme se sešli na tentokráte již třetím zimním Sletu, abychom se jednak viděli a pobavili u super orienťáku, který připravili skvělí pořadatelé v čele s Petrem Houškou., ale rovněž, abychom zde vyhlásili dlouho očekávané výsledky ankety

Zlatý Pacoš webu Škoda110r.cz za rok 2008

.

V devíti kategoriích byla nominována široká plejáda eRkařů známých i méně známých, nováčků či veteránů, a přestože jsme vítězové úplně všichni, protože nemoc zvaná Škodamánie se nás drží jak gumoasfalt podlahy, v jednotlivých odvětvích mohl vždy zvítězit pouze jeden.

Nebudu to protahovat a ty, kteří na 3. zimním Sletu z jakýchkoli důvodů chyběli, seznámím s konečnými a neměnnými výsledky. Mezi těmi, kdo se srazu nezúčastnili, jsou i tři ocenění, tak čtěte bedlivě, třeba to budete právě Vy :o)

Kategorií, která se vždy vyhlašuje jako první, která je nejobsáhlejší, co se týče počtu nominovaných, která je zaměřena hlavně na nováčky a která se díky absenci vítěze na sraze vyhlašovala až jako poslední, je

 • NEJNAKAŽLIVĚJŠÍ NADŠENEC

  .

Tím se za rok 2008 s přehledem stal

Kubaembecko.

Gratulujeme! (Kubo, cenu máš v Třebechovicích a měl by ses brzy ukázat na nějakém srazu kde bude většina lidiček z tohoto webu, aby ti mohla být oficiálně předána :o) )

Dále to vezmeme svižně, formalitky dáme stranou, a jdem na to:

 • DOBRÝM RÁDCEM NAD ZLATO

byl za loňský rok vyhlášen:

David Spilka alias Daves.

Čiň se dál pane, bez Tvých rad a doporučení, dílů a součástek by byli mnozí namydlení ;o)

 • STROJNÍK ROKU

– kategorie v níž zvítězil jednoznačně náš východní kolega a brat

Martin z K.

Martin strojí ohromným tempem bílou 71čku, eRek a nejen jich má však mnohem víc. Rovněž i Martin na srazíku chyběl, když se budeš chystat do Čech ozvi se, abychom Ti cenu mohli se vší slávou a pompou předat :o)

 • Na BĚH NA DLOUHOU TRAŤ

se již delší čas nazpátek vydal otec a stvořitel tohoto webu, samotný velký

Džon.

Ocenění za loňský rok mu budiž hnací silou, aby v tom shonu, pracovním nasazení a všem ostatním nalezl sílu a odhodlání ten běh dokončit :o) Držíme palce !!! Rovněž i Džon na srazíku chyběl, cena je v Třebechovicích u Máchala a já věřím, že nejpozději na HG ji od nás slavnostně převezmeš ;o)

 • Cenu za ERKAŘSKÝ POČIN ROKU

získala další ikona těchto stránek –

Radek RST.

Jeho legalizace a částečná realizace úprav na White Magicovi všem brala dech. Na každého mistra občas sedne tvůrčí krize, a tak doufáme, že Tě Radku cena povzbudí do úspěšného dokončení. Všichni jsme hladoví, všichni se těšíme na výsledek a všichni do jednoho Ti držíme palce!!!

 • Další kategorií je VETERÁN DISKUZÍ.

S naprostým přehledem byl v této kategorii vyhlášen

Vláďa Hladík alias Tátomechanik.

Není téměř dne, kdy bychom jej nezahlédli radit či jen tak plkat a vtipkovat v diskuzních fórech nebo na chatu. Na rozdíl od jiných nemá neomluvenou absenci :o)

 • SRAZOVÁ IKONA ROKU.

V této kategorii byly výsledky asi nejtěsnější ze všech. O jeden hlas víc něž ostatní získal

Hansi.

Svého zástupce mezi vítězi tak získalo i sousední Německo. Kdo neznáte Hansiho, srdcem Čech, bydlištěm Němec, se loni pravidelně účastnil všech důležitějších eRkových a hundertích setkání. Vážil dalekou cestu jen proto, aby nás všechny viděl. Jediným malým mínusem je absence zadohraba s okřídleným šípem ve znaku, kterých Hansi sice vlastní povícero, ale zatím v ne provozu schopném stavu. Tak Hansi, dělej s tím něco ;o)

A nyní jsou na řadě dvě kategorie, které měly v letošním roce premiéru.

 • První z nich je NEJZAPÁLENĚJŠÍ POŘADATEL setkání aneb naše mama Kammi.

I zde to bylo napínavé, ale vítězem se stal

Výska s Petrou,

kteří loni již podruhé připravili na severu Čech dvoudenní setkání, které se neslo v rodinné atmosféře. Věříme, že letos na nás nachystají další neméně zajímavý třetí ročník Severního krutého okruhu :o)

 • Poslední kategorie BAVÍ SE CELÁ RODINAaneb kdo si hraje nezlobí

měla za cíl ohodnotit škodovácké rodinné nadšení místních členů. No a kdo je zná ví, že nemohl vyhrát nikdo jiný než

Tadeáška s Davesem a jejich tři caparti – Kryštof, Tadeáš a Benjamín Štěpán.

A jsme na konci…gratulujeme všem vítězům a zároveň jim připomínáme, že s tím příjemným pocitem přichází i trocha zodpovědnosti :o) neboť se z Vás nyní stávají noví porotci. Věřím, že se porotcování ujměte se stejným nasazením, díky kterého jste byli vybráni a oceněni za loňský rok. O Vánocích se budeme těšit na nominace a doufáme, že v březnovém termínu při příležitosti dalšího zimního Sletu na vyhlášení výsledků :o)

Malé PS závěrem: Jakožto předseda odstupující poroty děkuji všem porotcům za aktivní, byť někdy nátlakovými prostředky donucenou účast na přípravě nominací i vyhlašování výsledků. Velký dík patří Máchal company, která zhotovila (troufám si říct) nádherné ceny. V této oblasti se na Vás ostatní obracím s prosbou. Povaluje-li se vám někde na dvorku nepotřebná poklice sprint, klidně i jetá a nepotřebná, kontaktujte Máchal company. Na tvorbu cen jich padlo 11 a trošinku by to chtělo doplnit rezervy :o)

Malé zamyšlení závěrem: Příprava ankety a vyhodnocení ankety je, byť se to třeba nezdá, velice náročná věc. Nenechte si to nikdy přerůst přes hlavu a dělejte vždy tak, aby vás to všechny bavilo. Děláme to pro sebe, pro radost nás i všech okolo, děláme to proto, aby nás to pojilo a dodávalo sílu do dalšího boje s korozí, tvůrčí krizí, přinášelo nadšení, radost, pomoc, atd atd. Neděláme to proto, že to jednou někdo vymyslel a my teď musíme. Proto tady nejsme. Strašně se mi líbilo, co o členech webu škoda110r.cz řekl už před čtyřmi lety Caiman na HundertGangu 2005, když jste mi tam předávali Sluníčko. Řekl, že jsme správní lidé, škodovácká rodina, co drží za jeden provaz. Že jsme prostě jinej level :o)

Tak a to je vše přátelé. Vím, že toto letošní vyhlašování, článkování o Pacoších mělo své mouchy, ale věřím, že nakonec u vás převládá spokojenost. Teď kliknu na enter a jdu si dát majzla :o)

S pozdravem z Ostravy Vaše Sluníčková Lucinka

Dějství druhé - 25.12.2008

Nominace jsou tady!!!

Táák, moji milí a zlatí…

Ježíšek se zase tolik neopozdil a dneska mi pomohl dát všechny nominace dokupy. Než k nim samotným přejdeme, je potřeba zmínit pár věciček :o) Přestože se z řad porotců trousily návrhy původní počet nominací okleštit, já jsem společně s Ježíškem toho názoru, že dárečků je potřeba hodně, a protože mi dali to vedoucí slovo předsedy poroty (líbí se mi to :o) ), rozhodla jsem, že žádné oklešťování letos nebude a vyhlásíme všech sedm již dříve známých kategorií…a aby toho nebylo málo, dali jsme hlavy dohromady a vymysleli ještě dvě nové kategorie, které si, alespoň pro letošek, určitě zaslouží pozornost i naše ocenění :o)

Na tvorbě nominací se s konečnou platností podíleli tito odborníci: Jezevec, Stanley, MichalK, Myschak, Free, moje maličkosta trošinku nám do toho zafušoval i LL (jakožto čestný předseda ankety :o), kterého však mezi nominovanými naleznete také. Nemusíte se však obávat, rozhodujícího hlasování se tato osůbka již účastnit nebude, a tudíž nás nemůže nikterak ovlivnit v našem rozhodování :o)

Nebudu to déle protahovat, slíbené a vámi dlouho očekávané nominace jsou tady :o)

Ale ještě před nimi, to malé dYíve avizované překvapení aneb porota se představuje :o) (díky Davesovi za pomoc při realizaci ;-)

kouknte sem: http://www.youtube.com/watch?v=gAgGVqSrNBk

NEJNAKAŽLIVĚJŠÍ NADŠENEC ROKU 2008:

Asokky, Andrew, Arnošt, Čapoun, Danda, Daník, dave.j, Daves, Dejvid, Dusan RSA, DVD76, Džon, Edis, Eidy, Eminem, Falcon, Feratt, Ferdo Mravec, Fity, Fido, FIJA, Free, Gemini, green erko, Hagios, Hansi, Hansoff, Haness, Hanny, Hombre, Honza, Huty, Hundrtkarjiri, J.T., Janek, jano130rs, Jarda.R, Jeník, Jeník130RS, Jerrom, Juris, Kachnis, KarabenNemsi, Kiwira, Kloggie, Koko, Kubaembéčko, Láďa Ladič, Laďa Ladis, Laďo, Larry, Limr, Luky, Martin z K, Marty110r, Maty, Max, Medvěd, Milcik, mipecar, Míra, Mojek, M8rinek, mototechna, Pado, PaťoRS, Pailot, Pajk, Petkar, Petr Houška, Petr Hampl, Petřík, Prsoň, Pů, RST, S.D.Gotrek, Sharp, Schalke, Schwejk, Siki, Spyker, stouracvok, Strny, Tadeáška, Tátomechanik, Tomajko, tommy, Tomino, Ťopajs, Ullcinen, Van Thomas, vhml, Volejňus, Vojtičee, Výska, Wanec, wlad, Wojta, ZdenoR, 603

DOBRÝ RÁDCE NAD ZLATO ZA ROK 2008:

Petr Houška, Tátomechanik, RST, Martin z K., Petkar, Daves, Výska, Medvěd, Láďa Ladič, Jarda.R, Nanese, Džon, Luky, Hansi, Láďa Ladis, Mototechna, Marty110r, S.D.Gotrek

STROJNÍK ROKU 2008:

Martin z K. - dokončil Erko a hned se pustil do dalšího

Daves - neustále neco strojí, strojník jak má být :o)

Daník - záchrana nezachranitelného Erka

Fija - nádherná klempířčina na jeho Erku

RST - projekt Roadster

Medvěd - téměř hotová renovace

Vojtičce - přestavba jeho eR

Láďa Ladič - práce na GD a 100 LL

M8rinek - za všechny jeho přestavby, stavby a dostavby

Janek - stavba dalšího eR, tentokráte pro jeho otce

Jerrom - eRko dotažené do krásy nesmírné

Petkar - zdá se to neuvěřitelné, ale opravdu už jezdí :-)

Ullcinen - maká jak o život :o)

BĚH NA DLOUHOU TRAŤ V ROCE 2008:

Marty110r - Po 5 letech má hotový kanistr a nářadí

M8rinek - Pořád něco staví a stále nemá v čem jezdit

Tadeáška - Když už se zdá být hotovo, objeví se plotek :o)

Ladislav Městka - 13 let trvající renovace

Pailot - Pomalinku začíná druhou dekádu

RST - Pořád něco kutí, ladí, dokončuje a zase začíná :o)

Hansi - Vyhrožuje, že konečně vyjede, co myslíte? :o)

Jarda R - Jedno modré kilo přeci nestačí :-)

Maty - dokud se nebude vše lesknout, neskončí :-)

Dejvid - stale zdokonaluje své Erše

Martin z K - nevydrží nic nedělat, proto se staví další kupátko

Džon - snad ani on sám nevěří v konec :o)

Wlad, Vláďa Dubský, J.T., S.D. Gotrek, , Vojtičee, Mototechna, Strny, Jake, Medvěd, Lado, , Bidlas

ERKAŘSKÝ POČIN ROKU 2008:

Mototechna - výroba všeho možného a pomalu i nemožného

Láďa Ladič - krásné volanty a futrálky na mlhovky + štítky, kalendáře a osvěta webu

p. Herbolt(Lukyho strejda) - za výrobu znaku ŠKODA na přední čelo

Petkar ; dokončil nedokončitelné :o) a za správu a administraci webu

Daves - zlatokop (zprostředkoval množství dílů pro všechny) + kalendář + spoluzosnování demonstrace před úřadem vlády

RST - oficiální povolení přestavby, na kterou se tady všichni těšíme

Petřík - Své sny proměnil ve skutečnost

Marty110r - fotokatalog + stránky

Škorpík - krásné modely aut

VETERÁN DISKUZÍ V ROCE 2008:

Daves, Petr Houška, RST, Tátomechanik, Lado, Hansi, Medvěd, Luky, Kiwira, 603, Martin z K, Džon, Schwejk, Láďa Ladis, Petkar

SRAZOVÁ IKONA ROKU 2008:

Jarda R. - řekněte: Šlo by to bez něj?? :o)

Výsk@ - Král všech hundertistů :o)

Petr Houška - bez jeho historek by to prostě nešlo ... :-)

Čapoun - když na sraz nemůže, posílá náhradníky :oD

Tadeáška - víte o někom, kdo by se na ni netěšil?? :o)

Hansi - díky němu má i Německo svého velvyslance

M8rinek - ani příkopy ho nezastaví, aby za námi dojel :o)

Wancovo ségra

Wanec

NEJZAPÁLENĚJŠÍ POŘADATEL SETKÁNÍ V ROCE 2008 ANEB NAŠE MAMA KAMMI:

Andrew - srazík Stinger klubu

Caimani - HundertGang 2008

eRman - celostátní sraz vozů Škoda – Běšiny u Klatov

Láďa Ladič - Severkári 2/3

Petr Houška - 2. zimní hundert sjezd

Výska - za druhý Severní okruh, který byl opravdu krutý, ale skvělý!

BAVÍ SE CELÁ RODINA ANEB KDO SI HRAJE SE ŠKODOVKOU NEZLOBÍ :o):

Čapouni

Danda a Peťka

Hladíkovic rodinka

Tadeáška s Davesem a tři pacholci :o)

Výskovic a malej Hugís

Wanec se ségrou a Fido k tomu

Tááák, tady je máte...tak se radujte a teste se na zverejneni vysledku...a jáá, já si jdu dát malou pauzu, docela je to narocnejsi nez by si jeden myslel :o)

Díky za pozornost, z Ostravy zdraví Lucinka

.......................................................................

Dějství první - 23.12.2008

Ano, nezapomněli jsme :o)

Ani letos nebudete ochuzeni o tento v pořadí již 3. oficiální ročník ankety, která každoročně plna napětí přivádí mnoho z vás do varu a nadšení, těm skromnějším pak vykouzlí jen malý úsměv na tváři, matadoři soutěží již s jistým očekáváním stírají prach na policích a dělají místo pro nové přírůstky :o)

Ale nepředbíhejme, ani já ještě netuším, jak to letos vlastně bude…

Co vím jistě je následující:

Do „odborné“ nominační komise složené z loňských vítězů, zasedli:

- Za Máchal company oba její společníci – Myschak a MichalK,

- náchodským vyslancem je Tomáš Unger „Free“,

- plzeňskou vzdělanou sekci hájí Stanley,

- z kraje Vysočina do křesla nominačního porotce zasedl Jezevec,

- a taktovku do ruky strčili mě, od února už opět Ostra(é)vačce každým coulem, Lucince.

Naše odborná porota se po dlouhém dumání rozhodla malinko obměnit stávající nominační kategorie, ale základ ponechala tradiční, s jistotou se tedy můžete těšit na nominace v kategoriích:

- nejnakažlivější nadšenec roku,

- strojník roku,

- eRkařský počin roku,

- běh na dlouhou trať,

- rádce nad zlato,

- co bude následovat se nechte překvapit…a protože je teď čas předvánoční, vůbec ne plný pohody a klidu, zrovínka jsem tady napsala pár řádků v čase mezi balením dárků a chystáním bramborového salátu a zdobením stromku, prosím všechny o malé strpení. Emailové dráty jsou totiž přetíženy neskutečným množstvím PFek, tak ty všechny nominace od našich porotců ještě ne a ne dojít…

Tááákžže, suma sumárum, podle toho, co už došlo se máte na co těšit, a já se pokusím během těch tří svátečních dní dát všechno dokupy tak, abyste ještě při svátečních dnech znali tajemství letošních nominací…

Jak se říká, nejlepší nakonec a i ten nejlepší vánoční dáreček může přijít s malým opožděním ;o) Ježíšek je totiž taky jen člověk a nějak nestíhá :o) Ale za to, že musíte chvíli čekat, těšte se na jedno překvapení navíc ;o)

Za naši vysoce odbornou porotu, Lucinka z Ostravy :o)


Rubrika: Zlatý Pacoš, Přečteno: 12918×, Komentářů: 37, Líbí se Autor: Lucinka
Ja sa chcem ešte raz poďakovať Michalovi, a celému kolektívu.
"nějak nám to tu umírá lásko"


...Luckoo, klíč k článku nemám, heslo do foto mailu jsem zapoměl, kde jsou slibované fotky z vyhlášení? Mám tu fotky nevyzvednutých cen, co s nima, co stím Lucko uděláme?
Lucinko, hezky ses starala o Pacoše 08.


Máš můj obdiv a všechny předchozí poroty Zlatého pacoše taky .


Samozřejmě musím pochválit hezky napsaní a spravovaný článek, prostě super 😀


PS, ty ceny jsou opravdu povedené.
martine, ja pak od tebe jednu odkoupim, jo 🙂 protoze ja si rikam, ze az budu mit na sve vysnene erko prostory, tak uz zadne k mani nebude 🙂
Ahoj Luci. Ďakujem za ocenenie.


Na zraz už určite prídem, kedže ešte nemám hotovú 71tku, tak som si do tej doby kúpil dalšiu eRku,takže mám konečne s čím prísť.
Tak tedy ještě jednou převelice děkuji za udělení ceny,je to super pocit,vubec jsem to nečekal😉.Ukazat se teda už budu muset,už tři dny si lamu hlavu,ktere auto prohnat STKačkem abych měl čím přijet😀D.


V tuhle dobu bude už mít dosluhující stkčko pouze má stodvacka eleso ale s tou se bojim jet i do dědiny na nákup😀D..asi volba padne na kilo😀 Takže snad na hundertgangu všem ahoj!!😉
nominácie vystrelili moje ego do astronomiských výšok a nahonili moje triko tak, že už asi neklesne. Ďakujem.
ÓOOOO děkujeme mnohokráte za nominaci a mooc si tohoto počinu vážíme. Už se těšíme na jarní srázek a následné vyhlašování... I když nás prťous zaměstnává téměř na 100%... 🙂
To RST:No ty bys to nebyl ani náhodou,spíš by získal tento titul Tomino;-D
🙂 Jo, simulant roku by byl dobrej 🙂
A vůbec, německý "překlad" názvu ankety ve mě vyvolal nápad na další kategorii "Simulant roku", kterou by mohl obdržet největší pohádkář - napovídá, kolik toho má na autě uděláno a zatím nemá nic... (Sakra, abych to ale nebyl nakonec já...)
Děkuji porotcům za nominace v mnoha kategoriích. To jsem opravdu, ale opravdu nečekal. Koukám, jak to bylo snadné... rozřezat eRko a kilo a vyřídit k tomu pár papírů a hned je z toho několik nominací. A to jsem na to včera zase šáhnul po půl roce nicnedělání. (Odklidil jsem část bordelu ze střechy.)


Děkuji a těším se, jak to letos dopadne. S pacošema i rozkutaným eeeeRem.


PS: LL stačí, nebo mám jěště nějaké řádky přidat? Když bude potřeba opíšu sem třeba Vojnu a mír nebo nějakou jinou krátkou povídku.
Jardo, hlavně že oni (my) to vědí (víme) 🙂
Také děkuji za nominaci, jen nevím proč zrovna já bych měl být ikona srazů🙂
Pozor, pozor vysila Svobodna Evropa ! Pratel a velevazena poroto,1.Velvyslanec za slepici sekci 100-110R v BRD vam dekuje za nominaci in Goldenen Pacos 🙂.
Tátomechanük i s celou Hladíkovic rodinkou děkují za nominace, i když mám pocit, že zrovna za loňský rok si ji moc nezasloužím. Z finančních a časových důvodů jsme se zase až tak často neprezentovali.


Máme ale v rodině novou nominaci a to Jakea, který je nominován v kategorii "běh na dlouhou trať" zřejmně za nečekaně se protahující stavbu repliky 120sr, která opravdu začíná být během na dlouhou trať.


takže Luci, díky a mnoho úspěchů.


(ty jsi už zase v Ostravě ?)
Taky děkuji za nominaci ve všech možných i nemožných kategoriích a moc si toho vážím.

Budu se muset v příštím roce ještě víc snažit neb mi unikla nominace v kategorii "BAVÍ SE CELÁ RODINA ANEB KDO SI HRAJE SE ŠKODOVKOU NEZLOBÍ 🙂" 😀 neb uspat malou dceru v sedačce v erku je fakt na nominaci🙂
děkuji za nominaci, jsem velmi překvapen a zároveň potěšen, ale to neopravitelné - Luci to snad neee!
Tak já taky děkuji za nominaci v kategorii "ERKAŘSKÝ POČIN ROKU 2008"


bohužel musim poopravit-své sny jsem proměnil ve skutečnost již v roce 07 ,ale je pravda že letos složením závěrečných zkoušek v autoškole jsem tento počin dohnal k maximální dokonalosti 🙂
Velmi mne překvapilo že i já jsem na nominační listině,vůbec bych něco takového nečekal poté co jsem vypustil informaci že možná místo vyvařování budu měnit karoserii😉.Děkuji vám a jsem pyšný,že i mne berete jako erkaře a to jezdím jen kilem a litrem..
Petře, ale to k Tobě doputovala jen část informace. Já slyšel, že se přihlíží i k tomu, kolik řádků Tvá veřejná děkovačka obsáhne ;oD
Jelikož jsem se dosechl ze zákulisí, že letos mají šanci na vítězství jen ti, co zde za nominace veřejně poděkují, tak také rychle činím a děkuji za ně. Ostatní prý budou z klobouku vyřazeni ...

🙂)
Já bych chtěl taky poděkovat za nominace a abych pravdu řekl, vyrazily mi dech...Na tomhle webu jsem teprve rok mezi Vámi, tak to hodně potěší..Děkuju🙂
Velice si vážím nominace, děkuji🙂
Tak já musím taky poděkovat za nominaci až vím že nemám šanci se dostat ani do top ten 😀 každopádně ve mě nějak hrklo a slibuji že v roce 2009 budu pokračovat na eRku aby bylo připraveno na sezonu 2010...
I já děkuji za nominace, letos jsem to fakt nečekal 😀DD Pořád mi nějak tak jako lehce ředí pocity blaženosti, že sem kdysivává položil základní kámen téhle ankety a teď v ní figuruju. Tak trochu něco jako kdybych si sám namaloval diplom 😀DD, ale fakt děkuji přátelé!!!

Děkuju Lucince a ostatním porotcům, že převzali letos otěže a zas o kousek víc než loni a předloni mi umožnili sledovat děj té soutěže zase trošku více z povzdálí.

Potěšili jste mne, že jste přidali disciplínu pro rodinné tými. To je velmi milé, obzvlášť pro nás "rodinné typy" 😀

Nominace jsou něco jako bilancování a myslím, že máme za sebou zas další docela hezkej rok. Spousta z nás přišla s něčím novým, objevili se tu nové osoby i osobnosti, zažili jsme nové příběhy, strávili jsme spolu nemálo chvil, ať už reálně na srazech či virtuálně tady na stránkách. Odehrála se spousta příběhů, epizod, historek a sečteno a podtrženo, bylo to jistě to co v životě řadíme mezi dobré, zábavné a obohacující. Nadcházející doba se zdá býti složitá. Současná legislativa doposavaď nejhůře pro nás zasáhne naše hobysnažení, ekonomové nám také nevěští žádné sladké časy, ale složitější situace zpravidla donutí lidi spolupracovat a být si nápomocni, takže třeba nás to naopak čeká ještě živější a intenzivnější spolupráce než doposud. Všechno má zkrátka své dvě stránky a já pevně věřím, že my se o ty dobré prostě nenecháme připravit!

Vlllado chyba v matrixu pro prohlížeč FF byla odstraněna, děkuji za upozornění.


Vkládat odkazy by samozřejmě šlo, ale je to mravenčí a časově náročná záležitost. Nechávám plně na předsedovi, resp. předsedkyni poroty realizaci celého ročníku a je jen na nich, jestli se rozhodnou vyhledávat ke každému nominovanému příslušný odkaz. Mám opravdu pochopení pro to, že tak nečiní. Existuje prostě mraky zábavnějších zůsobů, jak si ukrátit mládí 😉
Drzim palce nominovanym. Ale mal by som len pripomienku k clanku, neviem, ale vo firef. to je rozhodene (usporiadanie clanku) a isto nie je jednoduche vsetko spisat, ale viac sa mi pacila forma z r.2006, ked pri jednotlivych menach nominovanych boli odkazy na ich "diela", viem, ze vacsina z vas sa pozna osobne, ale mne mena nic nehovoria ak si odmyslim len poznanie cez clanky ci caste pomoci v diskusiach.
Stejně jako Pailota mě překvapila moje nominace na Běh na dlouhou trať v roce 2008. Díky za ní 🙂
Jsem mile přkvapen nominací v kategorii Běh na dlouhou trať v roce 2008 a děkuji za ní. Jen nevím co to znamená když - Pomalinku začínám druhou dekádu, jestli to třeba není nějaká nemoc😀
Chtěl bych poděkovat za nominaci hlavně v kategorii "Běh na dlouhou trať", možná, že letos je to ještě předčasné,ale za pár let bych velice rád zaútočil na přední místa v této kategorii, protože cejtim, že na to budu mít😀 Tak ještě jednou díky a jsem zvědavej, jak letos tahle prestižní anketa dopadne😉
Lu: no tak to potěš koště 😀
Daves: mno, ja si rikala, ze tomu moc nerozumim, ale tahle mi to prislo od jisteho porotce, tak jsem to tam tak dala 😀
M8rinku, ty počítáš Garde, který jezdí jen na jedničku mezi provozuschopná auta?? Nebo už tam padá i dvojka??? 🙂))
Děkuji za nominaci do strojníka roku, speciálně s tím komentářem.

"Daves – sice nefunkční, ale postavil 3 motory"

Nevím jak to bylo myšleno, ale doufám, že to není nějaké proroctví 😀

Motory jsem postavil pouze dva, jeden z nich funguje na výbornou stále (65kW z 1170ccm) a má najeto přes 5000km, druhý fungoval též výborně a odešel v závodním zapřažení (přidřel se a následně ohořel píst na prvním válci). To je tak, když má surový motor najeto 500km a pokoušíte se s ním závodit 😀 Nicméně nás odvezl přes 100km až domů. Teď je rozebraný a upravuje se na evo2.

Takže jestli je tím myšleno, že odejde na příštích závodech a ten co jezdí odejde v novém roce též, pak to balím 😀
Prej nemá v čem jezdit, co to ? Holoto nevycválaná 😀 http://skoda110r.ic.cz/garde/besiny_podzim089.jpg
chtel bych touto cestou podekovat Davesovi ze hezke videjko 🙂
Noo, Pacient = Simulant ? Svejku to asi neeee, vy simulante jeden ja vas poslu na frontu ! 😀 Jinak napinava STORY 😉