Kabriolet je štvordverová karoséria so sťahovacou strechou.
já myslim ze peknej priklad je MTX Roadster na bazi skoda favorit. Dve sedacky a velkej kufr. Nerad bych se mylil, tak to jeste zjistim presne.
Nee, já myslim že kabrio je 4 místné, zatímco roadster je 2+2 nouzové. Nebo né?
Luky nechci bejt štoura, ale myslim ze z technicky stranky je to spis kabrio, roadster by mel mit jen dve sedacky ne? Ale kazdopadne to zni lip 🙂
No jestli chceš tak se projeď vlakem na trase Praha - č třebová a koukej vlevo po směru jízdy, je to tam samej 440 vrak, třeba se najde i filcka.
Prosím Vás...nevie niekto o Felicii cabrio na slovensku??? Nejaku stodolovú verziu...ja si ju zrenovujem
Jedna technická - neni to Cabrio nýbrž Roadster 😉


Jinak stránky Felicia Clubu nejspíš znáš, ale: http://www.felicia-coupe.com/
Tiez mozes pouzit na vyhladanie skoda450. Obdobne , predchodca.
Třeba tady www.felda.cz/links.htm


Náhodou máme jednu doma
www.pragos.cz





Tam jsou i nějaký odkazy
Neznáte náhodou někdo nějakou stránku o tomto veteránovi? Já nic nenašel 🙁 ale je možné že jsem jen špatně hleda. Děkuji za odpovědi