Láďo: ten prvý je zo Škody 1203 a ten druhy je zo Š120, čo sa dával tuším do polovice roku 1983. Potom prišli tie nové z hliníkovým telesom a s koncovkou 540.
koupil jsem teď v krátké době dva rozdělovače Magneton - starší modely s železným spodkem, malým víčkem a s podtlakovou regulací, leč nevím, do čeho jsou, zatím se mi nepodařilo to někde vyčíst.
4. březen 2007