Mám 2 rozdělovače, nevím z jakých motorů

Koko jak díš. Dobře jsi pána odhadl 😉





Martine děkuji za objasnění! Tak zvažuji, jestli ho mám rozkuchat na pár bezcenných ND nebo ho poslat jako dvanaácettroskovej dál.
zdar Lado,ten 2 repas nemel byt novy kus?jinak je to 120 ouža,taky z ni mam jeden kousek
Láďo: ten prvý je zo Škody 1203 a ten druhy je zo Š120, čo sa dával tuším do polovice roku 1983. Potom prišli tie nové z hliníkovým telesom a s koncovkou 540.
ten druhý je určitě z užovek(motor š120).Ten první má podle mě na MBčko moc velký předstih.Ale jen hádám..
Buďte zdrávi,


koupil jsem teď v krátké době dva rozdělovače Magneton - starší modely s železným spodkem, malým víčkem a s podtlakovou regulací, leč nevím, do čeho jsou, zatím se mi nepodařilo to někde vyčíst.





První nový nepoužitý má na štítku údaje:


443.213-204.36


R.O. 20°2100T


R.P. 6°30´ 300mmHg


Tmax 3000K


(asi 1000MB ???)





Druhý repasovaný má popis:


443 213 204 460


R.O. 14°


R.P. 5°


n.max. 3000 1/min


(asi 120 užovka???)





Za Vaše informace moc pěkně děkuji !!! 😉





Zdraví Láďa