247° tě vyjde levněji, ale 260° je trochu jiné maso 🙂


Rozdíl se zdá malý, ale je to prý znát; já bych šel do té 260°.
Tak stále jsem se nerozhodl, bude lepší 260ka od Schwejka a nebo schánět origo 247ku?
No podle mě, by sis vystačil s 260 od Schwejka...půjde to hezky odspodu... 🙂
Kluci, poraďte mi, jaká vačka je vhodná do seriového motoru 110R místo původní...prosím.
Poslední věc co mi pro kompletní GO motoru chybí, je vačka. Origo asi nemám...měření dopadlo pochybně a tak se ptám, jakou mám vimplantovat do seriového R motoru. A od koho...asi Schwejk,že?