Vačice
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Falcon
16. březen 2007
247° tě vyjde levněji, ale 260° je trochu jiné maso 🙂
Rozdíl se zdá malý, ale je to prý znát; já bych šel do té 260°.
Líbí se
Link
Odpovědět
Jerrom
16. březen 2007
Tak stále jsem se nerozhodl, bude lepší 260ka od Schwejka a nebo schánět origo 247ku?
Líbí se
Link
Odpovědět
fido
7. březen 2007
No podle mě, by sis vystačil s 260 od Schwejka...půjde to hezky odspodu... 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Jerrom
7. březen 2007
Kluci, poraďte mi, jaká vačka je vhodná do seriového motoru 110R místo původní...prosím.
Líbí se
Link
Odpovědět
Jerrom
5. březen 2007
Poslední věc co mi pro kompletní GO motoru chybí, je vačka. Origo asi nemám...měření dopadlo pochybně a tak se ptám, jakou mám vimplantovat do seriového R motoru. A od koho...asi Schwejk,že?
Líbí se
Link
Odpovědět
16. březen 2007