C vahadla
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Karfi
10. březen 2007
Jinak vůle jsou předepsané při 20°C takže těžko jsou provozní.
Líbí se
Link
Odpovědět
Karfi
10. březen 2007
Hliníkové mají 0,25
Líbí se
Link
Odpovědět
VanThomas
6. březen 2007
ee, 0,15 a 0,20 ma všechno kromě 120ls,130,135,136. u těch je 0,20 na obou ventilech. Jiná vále je taky u kliníkovejch tyček, ale to zpatra nevim...
Líbí se
Link
Odpovědět
PetanBMX
6. březen 2007
Melo by to bejt u vsech motoru Skoda stejny, ale nevim jak u Favorita! provozni vule na sacim je 0,15mm a na vejfukovym 0,20mm.
Líbí se
Link
Odpovědět
DynDyn
6. březen 2007
Zdravim. Jaká ma byt vule ventilu na motoru Š 130? Myslim že 0,2 na sani i na vyfuku, že jo....
Líbí se
Link
Odpovědět
Jerrom
6. březen 2007
paŕ informací je zde:
http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id=2&id2=201&id3=1810
Líbí se
Link
Odpovědět
honza
6. březen 2007
Prosim vas, jaky je rozdil mezi C a ostatnimi vahadly? Pripadne v jakem jinem motoru se vyskytuji? Diky
Líbí se
Link
Odpovědět
10. březen 2007