Jinak vůle jsou předepsané při 20°C takže těžko jsou provozní.
Hliníkové mají 0,25
ee, 0,15 a 0,20 ma všechno kromě 120ls,130,135,136. u těch je 0,20 na obou ventilech. Jiná vále je taky u kliníkovejch tyček, ale to zpatra nevim...
Melo by to bejt u vsech motoru Skoda stejny, ale nevim jak u Favorita! provozni vule na sacim je 0,15mm a na vejfukovym 0,20mm.
Zdravim. Jaká ma byt vule ventilu na motoru Š 130? Myslim že 0,2 na sani i na vyfuku, že jo....
Prosim vas, jaky je rozdil mezi C a ostatnimi vahadly? Pripadne v jakem jinem motoru se vyskytuji? Diky