Pro hliník do Prahy?? Co je to za nesmysl?? Všichni přeci vědí, že Hliník se odstěhoval do Humpolce.... 😀





Podle fotek koukám, že se tu rodím velice zajímavé auto. Konečně nějaký nový a neotřelý nápad (zda se ujme ukáže čas).
Díky. Co myši, rovnou krysy... 🙂
jak tak koukam z tech fotek, co se tu obcas objevi, tak budes mit pekny auti. Ale k cemu je dobry takovyto prekryti izolace? Krome toho ze si na tom mysi vylamou zuby...
podklad na tapec dverí, šusplechy, protišmyk na podlahu, prekrytie odhlučnenia a čojaviem...
Sakra sakra, přemejšlim na co využiju hliník🙂 Že bych si udělal hliníkový dveře🙂), nebo kapotu🙂))
Nechcete niekto nejaký hliník? V sobotu idem (aj) do Prague, ak to budem mať cestou tak vám to zoberiem. Keď tak si napíšte hrúbku materiálu a rozmery a pošlite mi to na mail. Bude to len za cenu materiálu. Aspoň nemusíte kupovať celé tabule.