jak tak koukam z tech fotek, co se tu obcas objevi, tak budes mit pekny auti. Ale k cemu je dobry takovyto prekryti izolace? Krome toho ze si na tom mysi vylamou zuby...
Nechcete niekto nejaký hliník? V sobotu idem (aj) do Prague, ak to budem mať cestou tak vám to zoberiem. Keď tak si napíšte hrúbku materiálu a rozmery a pošlite mi to na mail. Bude to len za cenu materiálu. Aspoň nemusíte kupovať celé tabule.
14. březen 2007