Hlava 130
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Laďa-Ladis
5. duben 2007
Pokud by někde zbyl nový tak by bajvoko stál za poslední ceny kdy se normálně prodával tak min 15 litrů.
Líbí se
Link
Odpovědět
alf76
5. duben 2007
je jeste motor na prodej ??130 dik ALF
Líbí se
Link
Odpovědět
Danus
21. březen 2007
Když si seženeš nekoho,kdo ti to předělá tak to jde ze 105ky-musí se rozšířit a upravit spal. prostor
Líbí se
Link
Odpovědět
Erkomartin
13. březen 2007
U nás v Košiciach v mototechne majú ešte hlavu aj na 130ku s hnedým znakom. Stojí okolo 5000korún.
Líbí se
Link
Odpovědět
Kloggie
13. březen 2007
já ti prodám celej motor 130 i s karburátorem🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
13. březen 2007
neda se sehnat?
http://skoda.stable.cz/cz/index.php?action=show&id=8&id2=2&id3=50222&offset=30
Líbí se
Link
Odpovědět
kavka
13. březen 2007
Ačkoliv vím,že se to tady několikrát určitě řešilo,ale nenašel jsem to a nemám moc času to hledat.Mám prasklou hlavu na 130-litinovou,nemůžu žádnou sehnat,nedá se to z nějaké upravit?Díky moc.
Líbí se
Link
Odpovědět
5. duben 2007