tak tak a pak ty auta kupovali nadsenci za relativne priznive ceny, ale bohuzel ty auta byly ve zbedovanym stavu a dost veci chybelo... 🙁
No, jestli jezdil Rallycross s RSkama, tak to není moc veselý, protože po skončení homologace v roce 1981 130RS na Rallycrossových tratích jen dožívaly...
Teď jsem koukal na svět motorů a bylo tam povídání o mistrovi evropy v rallycrosu Romanovi Častoralovi a hned první záběr na jejich barák respektive plot překvapil. V prostředku branky měli loukoť. A pak i pouštěli dobový záběry z rallycrosu když jezdil jeho otec a jezdili tam s eReSkama...mazec.