No, jestli jezdil Rallycross s RSkama, tak to není moc veselý, protože po skončení homologace v roce 1981 130RS na Rallycrossových tratích jen dožívaly...
Teď jsem koukal na svět motorů a bylo tam povídání o mistrovi evropy v rallycrosu Romanovi Častoralovi a hned první záběr na jejich barák respektive plot překvapil. V prostředku branky měli loukoť. A pak i pouštěli dobový záběry z rallycrosu když jezdil jeho otec a jezdili tam s eReSkama...mazec.
14. březen 2007