ááá, web dostal větší trysky na obou stupních 🙂
To je rychlost, já nestačim zírat, paráda🙂
To je fofr,už si u stránek ani nezdřímneme. Džone díky.
Jj, koukám na to, děkujeme ježíšku...
Jo jo, je to opravdu milé zrychlení chodu. Koukám, že i nahoře v liště jsou nové odkazy. No to bude mít Miloš s Martym jistě radost 😉





Děkujeme Džone!!!
No trosku pozde, ale presto, je to bomba jak rychle to maka ! Diky mas 1* jen tak dal !
Safra safra, kdo to sem natunil ty webový klokany?? Dotyčném 3x VivatFofr ukrtunej 😀.
To je "jiný kafe". Děkujeme - HANESS
Taky díky, že jste mě k tomu dokopali 🙂
Dobrá práce Džone!!


Díky
jo, tak to je rychlost 🙂





🙂
Dzone diky a drzim palce! 😉
TY jóóó´...to je fofr ten Hofr :O)
JJ Džone taková maličkost a jak to potěší 😉.....řekla by jedna dáma 🙂





jseš náš nejšikovnější a nejpotřebnější pacoš 😉
Máš pravdu Petře, je to najednou fofr... 🙂
No tak zatím bych vyhlásil stav HOTOVO. Babral jsem se stím skoro půl pracovní doby.... 😉
Neuvěřitelné ... a jak se to najednou bystře načítá. Džone uděluji Ti řád zlaté databáze 🙂
No ne že by ?





ěščřžýáíéúůňťľ ???
Uz jsem z toho sedivej a nevim kde muze bejt chyba...
NO ja ?um?m co se tu d?je :O( a on si tady D?on hraje





NO ja cumim co se tu deje :O( a on si tady Dzon hraje
nefunguje
Zkouska hacku carku





???????
Psal jsem, ze jsme na MySQL 5.0, ale jeste jsem neodladil cestinu, prosim o strpeni, zatim piste radeji bez hacku a carek,





Dik za pochopeni.


Dzon.