Tak jo. Takže, já jsem renovoval tapecy na dveřích, měl sem ty starší a byly v hroznym stavu. Tak nejdřív jsem tu koženku pořádně umyl, nejdřív ředidlem - v případě že to nemáte od barvy tak je to zbytečný - pak jsem to vzal tim Larrinem, to je jakýsi čistič na všechno, koženka parádně prokoukla, chce to lidský sádlo, ale výsledek stojí za to. Pak jsem vzal tu vodičku, jméno nevim, ale je to čistič a oživovač kůže, tou jsem to dočistil a koženka na chvíli získala takový lesklý nádech. No a nakonec jsem použil obnovovač plastů od Koyote (jestli se to takhle píše nevim) a koženka se leskla delší dobu, po čase získala takový matný nádech. A musím dodat že jak se to pořád drhlo a čistilo, tak zřejmě tím že se koženka zahřívala tak zvláčněla a ta "vláčnost" jí zůstala dodnes...
V Hornbachu sem koupil spešl vodičku sice na kůži, ale koženku to změkčilo taky, pak jsem taky použil obnovovač plastů a ještě předtim jsem to vzal jakýmsi Larrinem, tim jsem to parádně umyl🙂
nemá náhodou někdo nějakej, úspěšně vyzkoušenej "recept", na záchranu původního, a tedy už značně nepružného koženkového tapecírunku v Erku ? Dal jsem mu totiž, tedy hlavně v zimě, já osel, dost na frak a tak teď nevím, ale doufám, že v dnešní době, plné různých zázračných vodiček,elixírů a přípravků existuje něco jako nějaké "změkčovadlo" na jeho obnovu nebo něco na ten způsob ? ? ?
17. březen 2007