Moc jsem to nestudoval, ale všiml jsem si, že základ je postaven na bcd čítači 7490, dnes už poměrně překonaná konstrukce. Dá se s tím postavit lecos, ale v dnešní době programovatelných uprocesorů... 🙂





Kdysi jsem si podobná zapojení dělal doma, když jsem se učil integrované obvody. Existoval na to skvělý kurz, bylo to v papírové podobě sešity A5. Jmenoval se "dálkový kurs číslicové techniky". Vřele doporučuji případným zájemcům. Dostudoval jsem až k třetímu ročníku a stavbě počítače PC-AT od základu 😀
Už to mám na mailu. Za chvíli je to na fotomailu...
Tiež by som poprosil o plné rozlíšenie. Mohol by si mi to poslať mailom na martin110r@centrum.cz? Díky.
jestli tohle někdo sestavý,tak klobouk dolu
dál
POKRAČOVÁNÍ
naco sak rozlisenie je dobre da sa to pomerne dobre citat a ked to neprecitas tak sa nadrb ja som slusne nadrbany su 2 hodiny a 31 minut rano som statne naliaty a z prehladom som cely text z obrazku precital a aj pochopil😉 so no problem baby😉
Dej to v pořádným rozlišení na fotomail. Prosím
další stránka rt.
Ve starém SM jsem našel návod na el.tripmaster,postupně dodám všechny stránky(když bude zájem),já z toho nejsem moc moudrej,to bude pro radioamatéra.