Setrvačník
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
jirka
18. březen 2007
dodám, že po tomto datu je centrální spojka - jiný přítlačák = jiný setrvačník
Líbí se
Link
Odpovědět
Tátomechanük
18. březen 2007
Setrvačník je sice u 120tek stejný, ovšem pouze do roku výroby 10/84,
od tohoto data je montován setrvačník a spojka o průměru 190 mm.
Zdroj : Cedrych, Aby jezdily i po roce 2000
Líbí se
Link
Odpovědět
Danda
18. březen 2007
Ano je.
Líbí se
Link
Odpovědět
Tom
18. březen 2007
Chlapi potřebuju vědět jestli je na Škodě 120 stejný setrvačník jako na Š110R. Díky 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
18. březen 2007