dodám, že po tomto datu je centrální spojka - jiný přítlačák = jiný setrvačník
Setrvačník je sice u 120tek stejný, ovšem pouze do roku výroby 10/84,


od tohoto data je montován setrvačník a spojka o průměru 190 mm.


Zdroj : Cedrych, Aby jezdily i po roce 2000
Ano je.
Chlapi potřebuju vědět jestli je na Škodě 120 stejný setrvačník jako na Š110R. Díky 🙂