Doporučuji 100% ekologický ALFANOL super čistí vše!!! vyzkoušeno! ředí se vodou a motor je pak krásně čistej
No, že si v tom ženský máčej ruce ještě nemusí být ekologické😀 Jábych si svoje zlaté ručičky jentak do něčeho nenamočil😀
tak ekologie by mela byt v cajku, kdyz je to do kuchyne a zensky si v tom macej ruce a pak to jde do cisticky...
Skúšal som Cillit Bang, a funguje to slušne. Ako je to v tomto prípade s ekológiou, nemám potuchy. Všetky tie kuchynské sra.ky na mastné pripáleniny zaberajú, niektoré dokonca narušia aj ten karbón. Ale tech. benzín je základ...
Petře, rozpouští to i karbon?
Pokud ti jde jen o odmašťování, tak nejrozšířenější je asi techn. benzín. Jinak ve firmě používáme cajky od Novato.





http://www.novato.cz/cz/sortiment/cisteni-a-odmastovani.html





Skvělé výsledky co do odmašťování i do čištění ve skvělém poměru spotřebované množství / cena
koukni sem: http://www.skoda110r.cz/forum.php?thread=3903





Už se to tu řešilo
Vážení příznivci vozů Škoda,poraďte a pochlubte se se svými zkušenostmi čím odmastit motor, převodovku , kastli a další komponenty vozidla.Je jasné že nejlepší je aceton, ale jeho cena a ekologická hodnota je určitě menší než spousta nových "ekologických" a hlavně zaručených odmašťovačů.Měl jsem možnost vyzkoušet Arvu a různé čističe a stále hledám přípravek, který by opravdu fungoval, protože mnoho z přípravků, o kterých Vám u benzínky řeknou jak skvělě pracují stojí za dvě věci.Pochlubte se svými zkušenostmi.