Ještě koberce ze škody 120
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Mirek
2. duben 2007
Kdyby byl, tak bych mel taky zajem. Na vrakovistich jich moc zachovalych nebude. Kkyby nekdo vedel,tak sem napiste. Zkusim patrat po jizni Morave a kdyztak dam vedet.
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
2. duben 2007
Když jste tady ty koberce načali přátelé, netušíte někdo kdy by se originál koberec do Š120 dal zakoupit?
Líbí se
Link
Odpovědět
2. duben 2007