No..newim..hliníkovej by asi fungoval lip ale urcite bych ho nepouzil protoze ma ty zebra slabý a děsně snadno se zničí..stačí po něm přejet prstem a zohejbáš to..ja měl chvíli radiátor z klimatizäce nebo topení z nějakýho Opela..kamos ma na tisicovcce dva takovy z klimatizace normalne v předním čele a v kombinaci s chladičem vzadu chlazeným jen elektrickym vetrakem nema problém ani v létě..ale ma to napojeny klasicky jako naporak a ne jako topení, u me kdyz sem to mel misto toho topeni přesně jak říkáš ty,pod tim plechem u motoru to skoro nemělo efekt..ale za zkoušku nic nedáš žejo..ale stejně to dycky končí tak že se udělá náporák😀 ..vlastní zkušenost
Pánové, potrebujem sa poradiť. Kedže mám obavu, že ten motor čo som dal do eRky by sa mohol prehrievať, aj ked som perfektne vyčistil orig. eRkový chladič, a je tam aj nový chladič oleja. A kedže aj tak tam nemám motorček kúrenia, lebo sa nevošiel, tak by som chcel topné teleso vymontovať, a ten radiátor dať pod pravý krycí plech motoru. Napojenie by ostalo pôvodné.Takže by sa z neho stal pomocný chladič. Ide o to, že ktorý by bol lepší. Dať tam ten pôvodný alebo ten hliníkový zo 120tky. Ktorý má lepší odvod tepla? To že je hliníkový je lepšie, ale zase je menší nie? Máte s tým niejaké skúsenosti? Ide mi o to, ktorý tam dať. A či to vôbec bude mať niejaký efekt. Ale malo by to trošku pomôct. Díky za rady.