trochu mimo
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
tommy
4. duben 2007
Ahoj lidi mam dotaz co nesouvisi ze Skodovkama, potreboval bych vedet, na kolik nechat nabrousit vacku pro Moskvice, jestli to nahodou nevite.
Líbí se
Link
Odpovědět
4. duben 2007