Řekni si cenu, já jsem pro kámoše kupoval komplet větrák bez řemenice za 200 takže pokud je po repasi, tak dám samo on něco víc. Povídej cenu, určitě se nějak dohodnem
Velmi urgentně sháním hřídel větráku (případně celý vetrák i s nohou). Prosím, pokud někdo máte navíc ozvěte se...vím, že to patří do inzerce, ale na inzerci to moc spěchá. Díky
5. duben 2007