Řekni si cenu, já jsem pro kámoše kupoval komplet větrák bez řemenice za 200 takže pokud je po repasi, tak dám samo on něco víc. Povídej cenu, určitě se nějak dohodnem
Kdyby to nevyšlo, taky bych tu něco měl (Jihlava)...
Mam kompletni větrak po částečné repasi jen smontovat kolik das !!!


ALF
Velmi urgentně sháním hřídel větráku (případně celý vetrák i s nohou). Prosím, pokud někdo máte navíc ozvěte se...vím, že to patří do inzerce, ale na inzerci to moc spěchá. Díky





PS: Jsem z Prahy, ale rád si pro ni i dojedu