Ano ten palivoměr má v sobě také kontrolku nízkého stavu paliva.


Skusím to propojit tak barevně jak to bylo na 100, Zatím děkuji za radu. Ahoj
Z plováku lezou tři vývody - vývod spínače kontrolky nízkého stavu paliva, vstup a výstup (jezdec na vinutém rezistoru). Mrkni do schémat.
A má ten palivoměr i konrolku na rezervu ? pokud ano tak zapoj jen ty dráty na ty kontakty co jsou stejné jako na tom budíku ze 100.
Ahoj nevíte někdo jak je zapojený palivoměr u Š120 dal jsem si ho do 100 a nějak to nemaká. Nevím kam s dráty na budíku. Jsou tam modrý, žlutý, červený a černý kontakt. Díky za radu. Ahoj