palivoměr
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
mirena
11. duben 2007
Ano ten palivoměr má v sobě také kontrolku nízkého stavu paliva.
Skusím to propojit tak barevně jak to bylo na 100, Zatím děkuji za radu. Ahoj
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
10. duben 2007
Z plováku lezou tři vývody - vývod spínače kontrolky nízkého stavu paliva, vstup a výstup (jezdec na vinutém rezistoru). Mrkni do schémat.
Líbí se
Link
Odpovědět
Laďa-Ladis
10. duben 2007
A má ten palivoměr i konrolku na rezervu ? pokud ano tak zapoj jen ty dráty na ty kontakty co jsou stejné jako na tom budíku ze 100.
Líbí se
Link
Odpovědět
mirena
8. duben 2007
Ahoj nevíte někdo jak je zapojený palivoměr u Š120 dal jsem si ho do 100 a nějak to nemaká. Nevím kam s dráty na budíku. Jsou tam modrý, žlutý, červený a černý kontakt. Díky za radu. Ahoj
Líbí se
Link
Odpovědět
11. duben 2007