Jenže já jsem se přátelé ptal na vnitřní průměr trubek a tedy těch funkčních výfukových "děr" v litině ;O) Včera jsme s Hanessem něco měřili a asi je to 32mm.
výfuck na 130-136 měl taky tzv. zesílenou přírubu...na trubkách byly u příruby pro zpevnění natažené ještě jedny trubky a ty díry byly 10....možná i přepážky byly kapku jinačí, spíš bych řek malinko větčí díry 🙂
jo, driv mel jinak prepazky.
Hm... že je dnes stejnej znamená že byl dřív jinej? ;O)
stejnej jako u 120, vyfuk je dnes stejnej, akorat Rapidi ma vetsi diry v prirube, na steft M10 (M8 oproti 120).





Ale eventuelne Ti to muzu snad o vikendu premerit, kdyz si nezapomenu vzit supleru na chalupu.





S.
Pokud máte někdo možnost, koukněte se mi prosím na výfuk Š136 tedy Rapid kolik je vnitřní průměr těch dvou trubek výfuku u litinového svodu. Resp. průměr díry v litinovém svodu. Děkuji!