Jenže já jsem se přátelé ptal na vnitřní průměr trubek a tedy těch funkčních výfukových "děr" v litině ;O) Včera jsme s Hanessem něco měřili a asi je to 32mm.
výfuck na 130-136 měl taky tzv. zesílenou přírubu...na trubkách byly u příruby pro zpevnění natažené ještě jedny trubky a ty díry byly 10....možná i přepážky byly kapku jinačí, spíš bych řek malinko větčí díry 🙂
Pokud máte někdo možnost, koukněte se mi prosím na výfuk Š136 tedy Rapid kolik je vnitřní průměr těch dvou trubek výfuku u litinového svodu. Resp. průměr díry v litinovém svodu. Děkuji!
13. duben 2007