Pů: jednou z podmínek ať už klubové nebo jiné testace je aby vozidlo bylo v bezvadném technickém i optickém stavu. Drobné odchylky jsou pochopitelně tolerovány, ale orezlou LSu ti bohužel nikdo svéprávný asi neotestuje. Takže buď sezonní pojištění, nebo depozit. Víc možností asi není.
jakto že už nikdo nenapíše? Dyť je to v podstatě stejný typ, néé? Nebo se zas už cosi změnilo...
No ale pořád je celkem fajn si zaplatit 2měsíce místo celýho roku ne? 😉
400 Hmm pekny ale kilí motor už ti nikdo nezapíše máš celkem kliku 🙂
a co takhle sezoni pojisteni? ja to mam na erku je to od podnikatelský minimalne na 2 mesice a platim nejak pod 400 na rok (zapsanej kilí motor)
Kdo z vás tím už prošel?


Potřeboval bych vědět zda lze udělat veterána z auta před renovací o známkování mi nejde.Spíš mám hodně aut a nechci je dávat do depozita a levnější pojištění je přece jenom znát🙂.


A jestli bude třeba škoda 110LS se zrezlými plechy ale původní vůbec brána za veterána?Samo před testací navěsím nový chromy světla apod...


za info díky případně i kde a za kolik.