Pů: jednou z podmínek ať už klubové nebo jiné testace je aby vozidlo bylo v bezvadném technickém i optickém stavu. Drobné odchylky jsou pochopitelně tolerovány, ale orezlou LSu ti bohužel nikdo svéprávný asi neotestuje. Takže buď sezonní pojištění, nebo depozit. Víc možností asi není.
Potřeboval bych vědět zda lze udělat veterána z auta před renovací o známkování mi nejde.Spíš mám hodně aut a nechci je dávat do depozita a levnější pojištění je přece jenom znát🙂.
A jestli bude třeba škoda 110LS se zrezlými plechy ale původní vůbec brána za veterána?Samo před testací navěsím nový chromy světla apod...
16. duben 2007