🙂 byla moc pekna🙂:)
Taky jedna lahůdka. Už jak jel parkoval tak mu ze zadní kapoty šel nějaký dým asi taky tuning😀
UAU, to musela bejt divočina 😀


Máš ještě nějaký perly?
LL njn, ale to auto mělo klas. zvuk tak to tam, dal jen tak a červená fosfor Kola na tom byla
Připomíná mi to jednoho kutila, ze kterého jsme si dělali coby náctiletí srandu a říkali mu Otík "Lepil" neb opravy všeho druhu nejradějí řešil svým osvědčeným způsobem - slepit cokoliv čímkoliv, když to bude držet a bude to zas chvíli fungovat, je problém vyřešen, teda alespoň dokud to zas nebude potřebovat slepit 😀
Majitel byl asi klempíř. Okapová roura
Vlezné je 100,-, za auto nevím, moje eRko bude stát na parkovišti. 🙂
Taky přijedem.
jistijistě 100%
Kolik je vlezné za auto a osobu?? Už jsi to nepamatuju a možná bych se taky zajel podívat Mobagim.
Budete tam se svými šípy? Jen ať vím jestli se rozhlížet 🙂
jistojistě 1000%
Hlavně,aby to nebylo jak předloni,že kvuli neukázněným lidem se nejezdilo po okruhu.
Fryčovice, bližší upřesnění asi 15 km jižně od Ovy.
odkud seš? Zde Štrambeeeerk 🙂
Zdarec chlapi, jedete tam někdo? Jelikož jsem od tama kousek, tak na dopoledne určitě zaskočím. Rád bych si prohlédl i pěkná "eRka" ať mám inspiraci 🙂