Sraz Felicia - Coupe klubu
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
mytysek
18. duben 2007
http://felda.cz/pozva.htm
Líbí se
Link
Odpovědět
Prsoň
18. duben 2007
Pěkně, Mohelnice připadá v úvahu 🙂 oproti Doksům, se přijedu podívat
Líbí se
Link
Odpovědět
Láďa Ladič
18. duben 2007
Hele Pouzi, nalistoval jsem jejich stránky, kde to teda nejni, zavolal odpovědné osobě a vyzvěděl jsem, že letošní mezinárodní sraz bude v Mohelnici, tedy na Moravě.
Líbí se
Link
Odpovědět
Laďa-Ladis
18. duben 2007
najdu si stránky ww. felicia............ přečtu si a neotravuju tady :O)
BTW: nic ve zlým, ale lenoši jsou nejhorší 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
pouzi
18. duben 2007
Ahoj nevíte někdo kdy a kde se koná letos sraz Felicia - Coupé klubu? Díky moc.
Líbí se
Link
Odpovědět
18. duben 2007