Sraz Felicia - Coupe klubu

Pěkně, Mohelnice připadá v úvahu 🙂 oproti Doksům, se přijedu podívat
Hele Pouzi, nalistoval jsem jejich stránky, kde to teda nejni, zavolal odpovědné osobě a vyzvěděl jsem, že letošní mezinárodní sraz bude v Mohelnici, tedy na Moravě.
najdu si stránky ww. felicia............ přečtu si a neotravuju tady :O)





BTW: nic ve zlým, ale lenoši jsou nejhorší 😀
Ahoj nevíte někdo kdy a kde se koná letos sraz Felicia - Coupé klubu? Díky moc.