proc zakazany?? pro tyhle zavodni se snizoval blok o 2mm a upravovaly pisty
jen tak mimo téma, 120LS měli zákazaný zvyšováni komprese...
jj a teďkom nedávno tady kolovaly v diskusi obrázky rozkuchaných výfuků tak hledej a koukej 😉
Poslední příčka je poslední 😉 normálně je ta poslední příčka ta co je na ní přidělaná ta výfuková trubka, ta příčka se celá se vyhodila, obal se udělal nový a navařila na obal jen trubka....ale to se předpokládá že je to origoš výfuk, každý jiný to může mít udělaný jinak.
rad bych se zeptal, jesli nekdo nevite o tom, jaka prepazka se odstranovala v tlumice vyfuku vozu 120LS pro narodni skupinu A.tyto vozy se vyrabeli pro domaci zavody kolem roku 79-80, meli vacku z Erka,vetsi tlaky a aby nemuseli vyrabet spec.fyvuk, tak ze serioveho odstranili jednu prepazku...je to ve svete motoru z r. 80, netusite nekdo kterou??pricnak nechci.