Protože předpokládám že všechny závity zátek-resp vývodů ap. ať na prsou nebo bloku jsou stejný pro všechny motory tak by to mělo být M 16x1,5
Další zapeklitost se závity u které bych Vás poprosil o radu. V bloku 1000MB na místě čidla tlaku oleje je velký závit cca 16mm a v něm je teprve našroubovaná redukce na M10x1 pro čidlo. Tušíte někdo co je to za velký závit? A je ten samý i na bloku 136? Resp. hlavní je pro mně to co je na tomhle místě u bloku 136 a bohužel k autu se dostanu až o víkendu.