probuzení Sluníčka :o)

Nooo,to jaro je proste krasa ! Ale ze se takhle krasne dve slunicka na modre nebe dostanou to je fakt BOMBA. Nevim na ktere se koukat drive 😀DDD. Tak vam objema preji sladke jarni probuzeni a mnoho stastnych kilometru 😉
gotrečku, ted uz Ti muzu s naprostou jistotou rict, ze v besinach se stoprocentne uvidime, ale ne letos na jare...clovek mini a ostatni okolnosti meni...dekuju vsem za slechetne nabidky, moc si jich vazim, ale bohuzel i pres veskerou snahu to nende...budu na vas moc myslet a urco se aspon telefonicky spojime..ju...
strny: nene, dala jsem si velkého majzla 😋 😀 😀 😀
kleště?


myslíš při montáži zadní značky? No tam jsou ty ozdobné kulaté šrouby, tam to jinak nende 🙂
tentokrát jsi na sytič nezapomněla? 🙂
Mno tak krása to je obě dvě 🙂 to se málo kdy vidí takovej pacoš a něžného pohlaví 🙂 ale lucíí co ty kleště???? 🙂
jojo, opravdu blázen🙂)Ale to sme vlastně všichni...🙂Vždyť já sem spal v prosinci u nově nalakovanýho auta ve spacaku...😀
Krása ;O) Včera jsem přišel k ICQ až když jsi byla offline, takže dodatečně gratuluju ke zdárnému odzimování a prvnímu letošnímu výletu ;O) A mimochodem stále doufám že Tě uvidíme v Běšinách ;O)
protože jsem pacoš a to šílený, protože mám radost a protože prostě jen tak, tak se prostě s váma dělím o první pocity se sluníčkem letos...fotila kamaradka a teda cinila se...a me od plne huby much zachranilo jen celni sklo...Slunicko je probuzeno!!!





kuk sem: http://www.luciferku.estranky.cz/stranka/skoda-notysek