Kam jedete 4 - 6. května

Tak teda díky ti..
FOTKY = to heslo teda aby sme si rozuměli🙂
FOTKY
Už jsem ho tady také jednou žebral a odpovědi jsem se dedočkal, prosím také, jaké to heslo je???:
a jaký je heslo na fotomail pls?
Většinu fotek už jsem zkouknul. Děkuji Jerromovi i Medvědovi za reportáž.
Poslal jsem nějaké fotky na fotomail.
Neměl by někdo video, kterak jsem na náměstí s litrem ukazoval před startem RZ1 jak se to má jet? Díky
Ale no jasně že Z3 ... sypu si popel na hlavu, melu z cesty 🙂 Bylo toho nějak moc přes ten víkend a jsem spotřebovanej, že mi to nemyslí..
No tak to nebyla ani S2000 ani medvěd, ale BMW Z3 cabrio 1,8 litru a patří Madlence. Takže asi tak. 😉
No a já to tipoval na BMW ale to je jedno...
Jen nepodstatná drobnost ... to v pozadí nebyla S200 ale medvěd..
NO dobovka to moc není, to je jasný ale v tu chvilk mě napadlo to blejsknout černobíle a teď koukám že to fakt není ono.
tak se dívám na fotky...čí je červené eRko s bílou střechou, mřížkami a apolly? Je to auto, so dával dohromady kámoš s tatíkem a někam to prodal...
tož, když dobovka, tak bych aspoň přehodil hadr přes tu S2000 v pozadí 🙂
Jedna "dobovka"... a moje fotky za chvilku nahraju na mail foto.fotky.fotecky@seznam.cz a asi i na FTP skodateamu.
nemáte už někdo fotky z Běšin ? Rád bych viděl o co jsem zase přišel 🙁
Den před mimoní jsem myslel že je vše ztraceno a já nikam nepojedu ... nakonec jsem se rozhodl že pojedu ... a nelitoval jsem ... počasí krása atmosféra taky a auta 🙂 paráda ... zdravily mě tam všichni erkaři a kilaři 🙂 ...první erko co jsem potkal na ploše ale nebolo ledajaký ... podvozek a motor BMW E30 ... a na to erko kastle s okruhovejma laminátama ... jediný erko který jsem tam nevafotil...
Jelikož mám vyvrknutý kotník, tak jsem skončil hádejte kde... u tychýně ve vedlejší vesnici. 🙁 Doufám že v Klatovech je hezky a že se dočkáme nějakého pěkného reportážního článku.
já si 4 a 5tyho května pojedu tramvají zabruslit s přítelkou na Ladronku anžto Rapid pořád stávkuje🙁
Další alternativa - jet na kafe zvané čurifinda, ke tchýni do vedlejší vesnice....😀





Já jedu do Běšin.
Já jedu samozřejmě do Běšin. Jako další alternativy by ještě někdo mohl vybrat Krumlovskou rallye, nebo podnik Volného Poháru v Hořovicích 😉
Jankov vrsok , Banovce n B. - PAV MSR,MCR
Petře chyba je na mém přístroji. Samozřejmě Pelhřimov...
Já jedu nach mimoň 🙂
A že jsem Dane tak zvědav, co se koná 4. - 6.5. v Poděbradech, co by stálo za návštěvu ? Nepopletl sis to se Stinger srazem ? Ten je ovšem v Jihlavě ...
Že jsem se ptal...


Já jen chtěl vědět kdo jede do Poděbrad a kdo na Běšiny..


Ach jo...
ja pôjdem asi do pr.ele, kamarát má narodky. Ale možno ho ukecám na Běšky...
noooo chtel jsem jet na mimon ale do besin sem se chtel podivat taky tak se asi na oba vy.... a pojedu do rakouska 😀 ne delam si srandu bohuzel mam neco jineho v planu
No, do Běšin.
To je přeci jasný, na Běšiny 🙂))
Na příjmačky do Brna
že by do čech na sraz?
já možná koupit auto 🙂 jj čtete správně petřík se dočkal 😀 akorát nevim jestli přesně o tom víkendu nebo trochu dýl ale už je to jasný 🙂
Jo tak srazy říkáš .... hmmmm.. tak tam nepojedu. Ještě by se mi mohlo něco srazit, nebo se s někým srazit ... příští víkend pojedu radši na ryby
Srazy škodovek?? To si děláte srandu, dyk je to socialistickej verk, kdo by s tim dneska jezdil probůh??
Petr: není to někde u Klatov? Tam prej bejavaj nějaký srazy škodovek, nebo co.
Co to jsou, ty Běšiny ?
Já jedu Běšiny..... 🙂
Běšiny, jestli teda tenhle víkend oživím motor po GO a nebude zlobit.
Boskovice, sraz velorexů
Jen mne tak napadlo udělat průzkum kam se kdo vydá příští víkend...





A neříkejte, že na chalupu u lesa!